Карл Пей потвърди: Nothing ще повиши цените на смартфоните през 2026 заради недостиг на RAM

Видеото дава подробно обяснение, защо RAM паметта поскъпва като цяло Смартфоните стават по-скъпи. Това вече не е спекулация, а потвърдена реалност от един от най-харизматичните CEO в технологичната индустрия. Карл Пей, основател и изпълнителен директор на Nothing, официално обяви, че компанията ще повиши цените на своите смартфони през 2026 година. Причината? Безпрецедентна криза в доставките … Продължете с четенето на Карл Пей потвърди: Nothing ще повиши цените на смартфоните през 2026 заради недостиг на RAM